П’ятниця, 1 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Століття Тетяни: Ізяславська громада вітає довгожительку

Століття Тетяни: Ізяславська громада вітає довгожительку

Століття Тетяни: Ізяславська громада вітає довгожительку

18 січня Тетяні Юхимівні Несвіцькій, жительці села Поліське Ізяславської громади, виповнилося сто років.

  • Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима – вже сотня прожитих літ. На її долю, як і на долю її однолітків, випало чимало трагічних подій і випробувань, особливо у період Другої світової. Її ж було примусово вивезено до Німеччини на каторжні роботи, проте Тетяні Юхимівні вдалось повернутись на рідну Батьківщину. А далі – післявоєнна відбудова країни, виснажливі роботи у місцевому колгоспі  (у ланці, на буряках)… – розповідають у громаді.

Тетяна Юхимівна – багатодітна мама трьох дітей, яких жінка самотужки, втративши чоловіка, “ставила на ноги”.

  • Воля до життя, любов до праці, природжений оптимізм були їй вірними супутниками. Наразі бабуся пишається своїми 10 онуками, 15 праонуками і мріє дожити до того часу, щоб потішитися ще й праправнуками, – додають у громаді.

Родина та громада вітали з днем народження ювілярку. Краяни кажуть, Тетяна Юхимівна ніколи не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей.

  • Адже, дійсно, сьогодні дожити до ста років – це справді героїзм. Єдине шкода, що наразі таку поважну ювілейну дату затьмарює війна, розпочата російськими окупантами. Знову доводиться переживати криваве, зухвале вторгнення країни-агресора на нашу землю. Та, у невеличкому на зріст тілі ховається щира українка, яка в сотий день народження тихенько промовляє: «Ми українці, ми не покорились і ніколи не покоримось, бо Україна є в наших серцях. Ми обов’язково переможемо. Мир та злагода неодмінно запанують на нашій Богом даній землі!». А також пообіцяла приймати гостей наступного року, сподіваючись, що вже у вільній й процвітаючій Україні.”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.