Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Створення добровільних пожежних охорон: у Шепетівській РДА відбулась нарада-семінар

Створення добровільних пожежних охорон: у Шепетівській РДА відбулась нарада-семінар

Створення добровільних пожежних охорон: у Шепетівській РДА відбулась нарада-семінар

Напередодні в Шепетівській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар з пожежної охорони. В ньому взяли участь радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Роман Примуш, голова Шепетівської районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, голова Шепетівської районної ради Олег Кулінськогий, начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Едуард Братка, перший заступник начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Дмитро Бондарь, голови територіальних громад та старости Шепетівського району.

На порядок денний основним винесеним питанням стало створення добровільних пожежних охорон на території громад Шепетівського району, відповідно до статті 63 Кодексу цивільного захисту, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 № 564 «Про затвердження Порядку функціонування добровільної пожежної охорони», – зазначили в Шепетівській РДА.

Під час наради було висвітлено досвід країн Європи із залученням добровольців до гасіння пожеж та громад Хмельницької області зі створенням добровільних дружин (команд) шляхом залучення європейських коштів, реалізації грантових проєктів. Також обговорювали питання забезпечення пожежної безпеки на території громад та визначали коло першочергових завдань для голів громад Шепетівського району.

Популярні пости