Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада: родини ВПО отримали набори хімії та засоби особистої гігієни

Судилківська громада: родини ВПО отримали набори хімії та засоби особистої гігієни

Судилківська громада: родини ВПО отримали набори хімії та засоби особистої гігієни

Напередодні благодійний фонд «Рокада» спільно з працівниками Центру надання соціальних послуг Судилківської сільської ради провели благодійну акцію для родин ВПО, в яких проживає троє та більше осіб.

– Під час акції в населених пунктах Судилків, Серединці, Городище Судилківської територіальної громади 39 родин отримали набори хімії та засоби гігієни, – розповідають у сільській раді.

Представниками благодійного фонду «Рокада» проведено соціальне опитування серед внутрішньо переміщених осіб та запропоновано психологічну підтримку дорослих та дітей з таких питань: адаптації у новому середовищі; подолання тривожного стану, розгубленості, страхів, панічних атак та інших афективних станів; побудови міжособистісних стосунків; рекомендацій для самодопомоги.

Також запропоновані соціальні консультації з питань доступу до соціальних, медичних, освітніх, адміністративних та інших публічних послуг у приймаючих громадах; юридичні консультації із соціальних питань та з питань отримання благодійної допомоги.

– Крім того, сім’ї внутрішньо переміщених осіб отримали в КУ «Центр надання соціальних послуг» Судилківської сільської ради одяг та взуття. Дякуємо БФ «Рокада» за співпрацю, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.