Четвер, 8 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада у жалобі: війна забрала життя захисника України

Судилківська громада у жалобі: війна забрала життя захисника України

Судилківська громада у жалобі: війна забрала життя захисника України

У російсько-українській війні під час виконання бойового завдання загинув Сидоренко Володимир Дмитрович (1973 року народження), житель села Судилків, що на Шепетівщині.

Володимир Дмитрович з честю і до останнього подиху захищав рідну землю від ненависного російського окупанта. Вірний військовій присязі син України 23 вересня 2022 року поліг смертю хоробрих за свободу, волю, незалежність, територіальну цілісність нашої країни на Донеччині, – зазначають у Судилківській сільській раді.

Військовослужбовець народився на Чернігівщині, але більшу частину життя прожив у Судилкові. Здобув вищу освіту у Київській академії внутрішніх справ.

Будучи капітаном МВС, Сидоренко брав участь в АТО (ООС) на Сході країни, а коли 24 лютого рф віроломно вторглася на територію України, пішов захищати наші села і міста від російського агресора, – додають у сільській раді.

У Володимира Дмитровича залишилися мама, брат, син і донька.

– Низько схиляємо голови перед вічною і світлою пам‘яттю Героя України.  Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого захисника України.

Попередньо, прощання з Сидоренком Володимиром Дмитровичем відбудеться 29 вересня. Наразі відбувається уточнення інформації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.