Вівторок, 28 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківська громада зустрічатиме на щиті Захисника-кулеметника, який загинув у 2022 році

Судилківська громада зустрічатиме на щиті Захисника-кулеметника, який загинув у 2022 році

Судилківська громада зустрічатиме на щиті Захисника-кулеметника, який загинув у 2022 році

Судилківська громада оплакує Захисника, який віддав найцінніше за незалежність України – власне життя, Коренського Івана Володимировича.

  • Громадо, страшна і болюча звістка з фронту: стало відомо, що Герой-Захисник рідної землі КОРЕНСЬКИЙ ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ, житель села Городище, повертається додому на щиті, – зазначили у Судилківській сільській раді.

Іван Володимирович – кулеметник однієї з військових частин, солдат, загинув 18 серпня 2022 року, захищаючи кордони рідної землі на Донеччині. На військову службу був призваний на початку квітня 2022 року Шепетівським РТЦК та СП.

  • Мужній, сміливий, вірний син українського народу за мир в Україні віддав найдорожче – власне життя. Коренський І. В. – уродженець с. Сорочанове Бобринецького району Кіровоградської області. До села Городище сім’я переїхала на проживання перед початком повномасштабного вторгнення рф на територію України. В Івана Володимировича залишилися дружина та дві донечки, – додали у сільраді. – Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою памʼяттю Героя.

Поховають Героя у рідному селі Сорочанове Бобринецького району Кіровоградської області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.