П’ятниця, 29 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Судилківський ліцей виборов перемогу на Всеукраїнському спортивному батлі шкіл

Судилківський ліцей виборов перемогу на Всеукраїнському спортивному батлі шкіл

Напередодні було оголошено 60 переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Батл шкіл JuniorZ», організованого рухом Олександра Педана. У фіналі команди змагалися за призи на загальну суму в півмільйона гривень. Серед 45 шкіл-переможців – Судилківський ліцей.

«Батл шкіл JuniorZ” – це більше, ніж конкурс! Ми хотіли підняти спортивний дух і зацікавити дітей новою активністю, а вийшло навіть краще! І фінал це довів. Ми створили справжнє Всеукраїнське шоу талантів у сфері шкільного спорту, – зазначив Олександр Педан, хмельничанин та український шоумен.

У трьох відбіркових турах у конкурсі взяли участь понад 220 команд з 23 областей України. Це, в свою чергу, понад 7 500 дітей зі всієї України.

– Переможці та лауреати конкурсу у великому фіналі отримали призи від Міжнародного фонду соціальної справедливості і Моршинської. Призовий фонд – спортивний інвентар для школи з сучасних командних видів спорту: петанк, фризбі, флорбол, корфбол, реґбі, бадмінтон, чирлідинг, – зазначають організатори конкурсу.

У кожному з видів змагань організатори визначали від 2 до 6 переможців. Посісти перше місце у своїй категорії вдалося школі з Шепетівщини – у програмі “Classic GYM” категорія “Kids maxi” перемогу здобула філія Судилківського ліцею (Судилківська ЗОШ 1 ступеня).