Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Новини » Медицина » » Судилківський медик Валентин Киба: ми надаємо якісну медицину на всіх рівнях

Судилківський медик Валентин Киба: ми надаємо якісну медицину на всіх рівнях

Судилківський медик Валентин Киба: ми надаємо якісну медицину на всіх рівнях

Валентин Киба приєднався до команди Шепетівського ЦПМСД два роки тому інтерном, а зараз уже працює сімейним лікарем у Судилківській та Хролинській амбулаторіях.

У 2020 році лікар закінчив Вінницький національний медичний університет ім. М. Пигорова, де здобув фах лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина».

Зараз медик працює з жителями Судилківської громади. Розповідає, у своїй роботі вважає важливим спілкування з пацієнтом, вміння його вислухати та допомогти йому зберегти та покращити здоров’я.

Медик послуговується базисами доказової медицини та переконаний: хворобі краще запобігти, аніж лікувати задавнені наслідки.

Головною метою моєї практики є профілактика захворювань, адже саме вона попереджає чимало хвороб і дає можливість мати повноцінне й тривале життя, – каже Валентин Киба.

Тож, медик тримає постійний контакт зі своїми пацієнтами: консультує телефоном та в амбулаторії. Вона у Судилкові оснащена за останнім словом медичної техніки. Для комплексного та оперативного огляду доступні кардіограф та прилад телемедицини.

Це робить лікарські послуг ще більш доступними, незалежно від відстані, та якісними. Адже ми працюємо для того, аби медичні послуги у повній мірі були доступні пацієнтам, – зазначає медик.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.