П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » “Sunny Coffee” у Шепетівці запрошує на відкриття

“Sunny Coffee” у Шепетівці запрошує на відкриття

“Sunny Coffee” у Шепетівці запрошує на відкриття

Інклюзивна кав’ярня “Sunny Coffee”, що розташована на проспекті Миру у Шепетівці, вже незабаром відкриває свої двері для відвідувачів. У закладі запланували особливе відкриття. Людмила Наумець, креаторка цього простору, в інтерв’ю нашому виданню розповіла про те, як створювали “Sunny Coffee” і чим здивують у перший день роботи.

“Sunny Coffee” – соціально-відповідальний бізнес, тут можуть працювати люди з ментальною інвалідністю.

На початку – у нас буде один сонячний бариста, – каже пані Людмила. – У перспективі ми плануємо створити більше робочих місць.

Також у закладі щотижня відбуватимуться тренінги та майстер-класи. Проєкт такої інклюзивної кав’ярні, розповідає пані Людмила, команда ГО “Сонячні діти” планувала вже давно.

Тож, понад півроку триває реалізація, – розповідає Людмила Наумець. – Для того, аби отримати фінансування, ми подалися на ґрантову програму “єРобота”. Також нас дуже підтримали наші друзі ВБО “Даун Синдром” та меценати. Допоміг шепетівський муніципалітет, долучалися і представники бізнесу, благодійні фонди, приватні ініціативи.

Зараз робота до відкриття кав’ярні – на фініші. Вже 7-8 квітня “Sunny Coffee” відкриє свої двері. У дні відкриття, розповідає пані Людмила, вони не ставитимуть фіксованої ціни на каву.

Наші відвідувачі зможуть оплатити каву, залежно від того, як їм у нас сподобалось! Також ми запропонуємо на смачну домашню випічку та інші смаколики! – додає Людмила Наумець.

“Sunny Coffee” запрошує у гості за адресою: м. Шепетівка, проспект Миру, 16 Д (біля “АТБ”).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.