Середа, 18 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Система «Custody Records»: до Шепетівського РУП завітали представники консультативної місії Європейського Союзу

Система «Custody Records»: до Шепетівського РУП завітали представники консультативної місії Європейського Союзу

Система «Custody Records»: до Шепетівського РУП завітали представники консультативної місії Європейського Союзу

Вчора, 21 січня, фахівці консультативної місії Європейського Союзу завітали до Шепетівського районного управління поліції задля інспектування впровадження системи “Custody Records”. Вона передбачає створення належних умов з дотримання прав людини під час перебування в поліції.

Впродовж першого року роботи райуправління вже створено чимало для комфорту відвідувачів. Наявна зона безперешкодного доступу – вестибюль, фронт-офіс, кімната для прийому громадян, кімната для конфіденційного побачення затриманого із захисником, кімната для проведення слідчих дій, – зазначив Анатолій Чубенко, очільник Шепетівського РУП.

Також керівник установи додав, що незабаром з’явиться і так звана «зелена» кімната, в якій опитуватимуть дітей та інші уразливі категорії громадян в умовах, що дозволяють зробити цей процес менш травмуючим.

Зазначимо, що система “Custody Records” передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами. При ефективному впровадженні, така система захистить затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечить самих правоохоронців від безпідставних звинувачень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.