Четвер, 13 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Талановиті! Наполегливі! Успішні!»: юні славутчани здобули першість на VII Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі

«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»: юні славутчани здобули першість на VII Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі

«Талановиті! Наполегливі! Успішні!»: юні славутчани здобули першість на VII Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі

Вже підведено підсумки VII Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», проведеної Українським державним університетом ім. М. Драгоманова спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти з метою пошуку та підтримки талановитих дітей та молоді.

На участь у виставці-конкурсі подано більше 5 тисяч заявок від закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти з усіх областей України. Свої творчі доробки презентували й вихованці гуртків Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи м. Славути,- розповідають у Славутській міській раді.

Зокрема, за результатами висновків журі, дипломами переможців нагороджені славутчани: Задворна Юлія та Рудюк Каріна, вихованки гуртка «Творча майстерня» (художньо-естетичний напрямок, середня вікова категорія), Серденко Олександр і Щодрик Богдан, вихованці гуртка «Мій рідний край» (туристсько-краєзнавчий напрямок, молодша вікова категорія).

Подякую за підготовку переможців відзначені керівники гуртків Світлана Петрук та Альона Рощина-Івашина. Щиро вітаємо наші таланти та бажаємо їм подальших творчих досягнень! – додали у міськраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.