Вівторок, 10 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Тепер із 21:00. Зміна комендантської години на Хмельниччині

Тепер із 21:00. Зміна комендантської години на Хмельниччині

Тепер із 21:00. Зміна комендантської години на Хмельниччині

Відтепер на Хмельниччині комендантська година розпочинається о 9 вечора. Таку інформацію оприлюднив на ранковому брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

У зв’язку з небезпекою проникнення на територію області диверсійно-розвідувальних груп противника відсьогодні посилюються безпекові заходи в області. Комендантська година розпочнеться о 21:00, військові патрулі будуть використовувати спеціальну систему паролів для спілкування. Цивільні особи, залученні до забезпечення життєдіяльності області, зможуть пересуватися у комендантську годину виключно за наявності спеціальної перепустки, що видається обласною військовою адміністрацією. Такі заходи допоможуть запобігти можливим диверсіям та зберегти життя громадян, – сказав Гамалій.

Водночас він нагадав, що зараз в Україні немає навчальних тривог, усі – тривожні.

– Якщо ви чуєте сигнал “Повітряна загроза”, негайно вирушайте до укриття! Також звертаємо увагу, що у разі оголошення тривоги НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ліфтами. Якщо нічого не сталося – не думайте, що загрози не було, а подякуйте за чисте небо нашим воїнам ППО, – наголосив начальник ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.