П’ятниця, 28 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » ТОП-5 прозорих громад за версією порталу “Хмельниччина північ”

ТОП-5 прозорих громад за версією порталу “Хмельниччина північ”

ТОП-5 прозорих громад за версією порталу “Хмельниччина північ”

Інформаційний портал “Хмельниччина північ” зацікавлений у розбудові позитивного іміджу громад Шепетівського району, тому завжди відкритий до плідної взаємодії з органами місцевого самоврядування. Адже місія порталу – відображати повну інформаційну картину життєдіяльності 18 громад Шепетівського району в режимі онлайн. Зокрема, про це йшлося в промові редакторки порталу Юлії Мурасової сьогодні, 10 грудня, на засіданні одинадцятої (чергової) сесії Шепетівської районної ради.

Після відзначення працівників органів місцевого самоврядування з нагоди професійного свята від держпосадовців слово надали представниці засобу масової інформації Шепетівського району. Окрім щирих слів вітань усім присутнім, Юлія вручила відзнаки головам 5 громад, які стали партнерами порталу у висвітленні життєдіяльності своїх громад.

Вручення подяки Віталію Бузилю

Подяки за плідну співпрацю в галузі інформаційної політики, впровадження прозорості та підзвітності влади громаді, розбудову позитивного іміджу півночі Хмельниччини, а також з нагоди Дня місцевого самоврядування були вручені або передані Віталію Бузилю, голові Шепетівки, Віталію Мартинюку, голові Плужненської громади, Валерію Михалюку, голові Крупецької громади, Василю Мельнику, голові Білогірської громади та Тетяні Котик, голові Судилківської громади.

Вручення подяки Валерію Михалюку (ліворуч на фото – Жанна Зубова)
Вручення подяки Віталію Мартинюку

Такі ж відзнаки були вручені Анатолію Катеренчуку, голові Шепетівської районної державної адміністрації. Хоча він представляє іншу гілку влади, проте, завжди є відкритим до діалогу та комунікації зі ЗМІ. В свою чергу, Анатолій Катеренчук зауважив, що співпраця з незалежними та незаангажованими ЗМІ, які працюють за принципами рівності, прозорості та достовірності інформації, є одним з пріоритетів роботи адміністрації.

Вручення подяки Анатолію Катеренчуку

Сьогодні, користуючись можливістю, щиро вітаємо усіх присутніх з Днем місцевого самоврядування! З результатів щоденного моніторингу знаємо, як багато викликів вам доводиться долати. Тому бажаємо мужності і мудрості у всіх рішеннях, єдності та взаємопідтримки, успішної реалізації всіх задумів та планів! Нехай кожна громада завдяки вашій професійності успішно розвивається та зміцнює свій добробут! – звернулась редакторка порталу до присутніх. – Пишаємося плідною співпрацею, яка й далі продовжить давати успішні результати! Тож, нехай новий 2022-й рік розпочнеться з гарних новин Шепетівського району разом з «Хмельниччина північ»!

Популярні пости