Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » ТОП звичок, що псують красу та здоров’я посмішки: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли чого слід уникати у побуті

ТОП звичок, що псують красу та здоров’я посмішки: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли чого слід уникати у побуті

ТОП звичок, що псують красу та здоров’я посмішки: стоматологи «Фенікс-Дент» розповіли чого слід уникати у побуті

Холодне, гаряче, з підвищеною кислотністю: у сучасному ритмі життя усе піддає наші зуби значному тиску. І якщо при якісній гігієні та регулярних візитах до лікаря наслідків можна уникнути, то на побутовому рівні в кожного з нас точно є такі звички, що шкодять посмішці. Ми розпитали фахівців клініки «Фенікс-Дент» та склали ТОП улюблених звичок українців, які «б’ють по зубах».

– Окрім очевидних, як-от захоплення нікотином чи кофеїном, неправильне чищення зубів тощо, є й інші фактори, що негативно впливають на здоров’я ротової порожнини. Часто це можуть бути побутові звички або речі, які ми робимо несвідомо під дією стресу чи хвилювання, – кажуть лікарі. – Найчастіше ми піддаємо зуби механічному впливу.

Серед популярних звичок, що шкодять, лікарі «Фенікс-Дент» виділяють наступні:

  • відкривати зубами тару (пакетики, обгортки, пляшки);
  • гризти лід чи карамельки, кусати передніми зубами насіння;
  • затискати зуби, гризти нігті чи канцелярію (ручки, олівці тощо).

Окремим болем, говорять медики, для їх пацієнтів буквально, а для них самих морально, є «псевдочищення».

Це історія про зубочистки та інші підручні засоби, що не призначені для чищення зубів, – пояснюють медики. – Пристосовуючи для чищення подібні речі, ви лише подразнюєте зубну емаль. При гірших сценаріях, можна пошкодити ясна чи занести інфекцію.

Лікарі наголошують: якщо Ви відчуваєте дискомфорт, Ваші зуби стали більш чутливими або під час чи після чищення виникає кровотеча, негайно зверніться до стоматолога. Нехтування цим, як і описаний ТОП, може призвести до невтішних наслідків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.