Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » ТОВ “ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ” оштрафували на понад 800 тисяч гривень

ТОВ “ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ” оштрафували на понад 800 тисяч гривень

ТОВ “ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ” оштрафували на понад 800 тисяч гривень

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕП), проводить перевірки постачальників природного газу.

Такі перевірки, пояснюють, вони проводять здійснюючи держконтроль за дотриманням суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов.

22 березня 2023 року на своєму засіданні НКРЕКП розглянула питання про підсумки планової перевірки щодо дотримання ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

Перевірка відбулась за Планом здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2023 рік та охоплювала діяльність компанії протягом періоду з 1 січня 2021 року по 31 грудня 2022 року.

Результати перевірки показали, що ліцензіат допустив порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу в частині:

  • невчасного збалансування свого портфоліо балансування;
  • порушення термінів повідомлення НКРЕКП про всі зміни даних, зазначених у документах, що мають додаватися до заяви про отримання ліцензії;
  • складання звітності та подання її до НКРЕКП з порушенням терміну;
  • недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу тощо.

НКРЕКП винесла рішення накласти на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» санкцію у вигляді штрафу у розмірі 850 тис. грн. Крім того, Регулятор зобов’язав компанію до 1 травня 2023 року усунути порушення вимог Ліцензійних умов у частині складання звітності, а також повідомити про це НКРЕКП.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.