Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » ТОВ «Шепетівкацукор» – на низькому старті «солодкого» сезону

ТОВ «Шепетівкацукор» – на низькому старті «солодкого» сезону

ТОВ «Шепетівкацукор» – на низькому старті «солодкого» сезону

У 2022-му році, через повномасштабне збройне вторгнення росіян на територію України, звичний устрій життєдіяльності змінився. Тепер нові реалії потребують нових рішень. Це стосується й галузі цукроваріння. Швидко реагувати на виклики війни, мати високу мотивацію рухатись вперед, бути гнучкими та наполегливими – те, що, як ніколи, на часі.

Аби цьогоріч продовжити гарну традицію успішних «солодких» сезонів, ТОВ «Шепетівкацукор» від початку війни йшов до наміченої цілі, готуючись, модернізуючи, оновлюючи та налаштовуючи всі важливі виробничі потужності.

У цьому році ми здійснили дійсно великий об’єм робіт, спрямованих як на спрощення окремих задач для працівників, так і для економії тепла та переходу на альтернативні види палива. Зокрема, переобладнали та модернізували газовий котел на котел для спалювання вугілля. У зв’язку з цим було реалізовано багато підготовчих та будівельних робіт для адаптації котла. Зробили майданчик для завантаження і подачі вугілля з встановленням транспортної системи для подачі, а також встановили очистку димових газів «Мультициклон». Окрім цього, з «нуля» побудовано прес-фільтрове відділення з встановленням 2 прес-фільтрів фірми «Putsch» та 1 прес-фільтру «НВК-Східна Україна». Зробили й майданчики для того, щоб можна було забирати дефекати «з коліс»: вантажити одразу в машини та на майданчик для складування. Ці модернізації дають змогу полегшити працю фахівців та певною мірою автоматизувати її, – коментує Володимир Петрович Пилипак, директор Шепетівської цукроварні.

Для економії енергоресурсів здійснили ряд робіт й в «коробці» цукроварні. Це заміна вакуум-апаратів 2 і 3 продукту. Також це встановлення додаткового плівкового корпусу випарної установки німецької фірми «ВМА». Додатково замінили підігрівачі соку перед випарною станцією на пластинчаті. З метою підвищення продуктивності цукроварні, а це безпосередньо переробка цукрової сировини, було зроблено модернізацію дифузійного апарату. 

Питаннями, які стали одними з головних на даний час для підприємства, – ціни на енергоносії, мобілізація фахівців, воєнний стан. Якщо йдеться, наприклад, про мобілізацію працівників, то вона теж внесла певні корективи у штатному розписі підприємства. Мобілізованих зараз – до 10%. Попри це, допомогу певною мірою надають колеги з ПрАТ «Красилівський цукровий завод». Таким є один з прикладів взаємопідтримки членів родини Групи компаній A`SPIK Group.

Попереду в ТОВ «Шепетівкацукор» – визначені цілі, які планують реалізувати найближчим часом. Зокрема облік та економне використання всіх без виключення енергоносіїв: кожного кіловата електроенергії, куба газу, кілограма вугілля тощо. Окрім цього, у зв’язку з розширення асортименту виробництва (фасування в біг-беги, кілограмову продукцію), є необхідність у збільшенні штату працівників. У планах – реалізація продукції залізничним транспортом із завантаженням у вагони. Також у планах – модернізація лінії фасування цукру по мішках вагою 25 кг.

Зазначимо, що Шепетівська цукроварня, якщо аналізувати ситуацію на теренах краю, – одна з лідерів по штату і дотриманню всіх соціальних норм.

Шепетівські цукровари вкладають максимум знань, умінь та душі, аби підприємство успішно зайшло в сезон переробки цукрового буряка. А родина A`SPIK Group у всьому підставляє дружнє плече. Слава Героям ЗСУ, які дають можливість працювати! Честь українцям, які гідно тримають трудовий фронт та підтримують армію! – коментує Віталій Петрович Смілянець, 1-й заступник генерального директора Групи компаній A`SPIK Group.

Отож, до старту нового «солодкого» сезону вже близько. Тому, традиційно, напередодні колектив ТОВ «Шепетівкацукор» зібрався у спільній молитві. Освячення цукроварні провів отець Василь Гетьман з Храму Св. Рівноапостольного князя Володимира. Благословивши цукроварів на плідну працю, отець Василь подарував колективу ікону Ангела-Охоронця, який оберігатиме підприємство.

У ТОВ «Шепетівкацукор» дійсно дуже потужна та вмотивована команда, яка рухається чітко до поставлених цілей. І кожний рік нових здобутків – яскраве тому підтвердження. Вірю в те, що, попри всі виклики нашого часу, цукроварня продовжить рух у цьому напрямку, а A`SPIK Group, як завжди, підтримає в усьому. Бажаю підприємству процвітання, плідної праці та щедрого «солодкого» сезону 2022! – підкреслює Олександр Михайлович Співак, генеральний директор Групи компаній A`SPIK Group.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.