Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Три проєкти регіону перемогли у конкурсі ідей

Три проєкти регіону перемогли у конкурсі ідей

Три проєкти регіону перемогли у конкурсі ідей

Громади Білогір’я, Славути та Нетішина, які подали свої проєкти розвитку на конкурс від агенції регіонального розвитку Хмельницької області, – серед переможців.

Підсумки конкурсу ідей розвитку громад в АРР підвели 5 грудня. За результатами сім проєктів здобудуть підтримку у своїй реалізації.

Як зазначають в агенції, конкурс ідей оголосили, щоб активізувати не стільки спеціалістів із апаратів рад, як самих мешканців.

Усього до конкурсу подали 117 проєктних ідей, з яких відібрали майже 20 найперспективніших, а між 7-ма уже розділили три призові місця.

Для переможців з проєкту домедичної допомоги для учнів старших класів , вчителів, вихователів дитячих садочків «Навчись рятувати життя», згідно з умовами конкурсу, Агенція розробить концепцію, проєктну заявку та підшукають шляхи фінансування.

На другому місці дві ідеї: інтерактивний арт-об’єкт «Музей-мистецьке кафе Пшездецьких» у Чорному Острові та Трав’ярня — екотуризм, виробництво фіточаїв і унікальність бакотського різнотрав’я у Старій Ушиці. Ці дві ідеї будуть забезпечені  повним консультаційним супроводом та підбором грантових можливостей.

Командам, що посіли третє місце, а це громади Хмельницького Нетішина, Білогір`я та Славути, нададуть консультаційний супровід для розробки концепції та проєктної заявки. Ці команди об’єднує спільний напрям проєктів – STEM-освіта.

Головне фото: Prometheus

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.