Середа, 19 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Тричі був за кермом напідпитку: нетішинець постав перед судом

Тричі був за кермом напідпитку: нетішинець постав перед судом

Тричі був за кермом напідпитку: нетішинець постав перед судом

Минулого року 24-річного жителя Нетішина тричі затримували за п’яним кермуванням. Про це інформують у поліції.

Востаннє юнака затримали 18 листопада у Полонному, пізно увечері він кермував «ВАЗ 2101». В організмі чоловіка містилось 1,56 проміле алкоголю. Виявилось, що впродовж попереднього року його вже двічі притягували до відповідальності за аналогічне порушення.

Постанови Шепетівського міськрайонного суду датовані 2 та 16 грудня 2020 року. Попри своєчасне сповіщення про місце й час розгляду справи, водій до суду не з’явився, клопотання про відкладення розгляду не подавав, – йдеться у повідомленні. – Дослідивши матеріали справи (протокол про адміністративне правопорушення з доданим до нього відеозаписом фіксації правопорушення, постанови Шепетівського міськрайонного суду, письмові пояснення свідків), суд дійшов висновку, що вина 24-річного водія у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 130 КУпАП, доведена.

Враховуючи те, що в юнака немає водійського посвідчення, а машина якою він керував, зареєстрована на іншу людину, суд наклав на нього адміністративне стягнення в межах санкції ч. 3 ст. 130 КУпАП у виді штрафу у розмірі 51000 гривень без оплатного вилучення транспортного засобу.

– У разі несплати правопорушником штрафу в установлений строк, постанову про накладення штрафу надіслати для примусового виконання до органу державної виконавчої служби… У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягнути подвійний розмір штрафу, що становитиме 102000 (сто дві тисячі) грн, – йдеться у постанові.

Постанову у визначений законом термін можна оскаржити в апеляційному суді, адже вона не набрала законної сили.

Популярні пости