Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ціни “кусаються”: по чім у світі лікувати зуби

Ціни “кусаються”: по чім у світі лікувати зуби

Ціни “кусаються”: по чім у світі лікувати зуби

До повномасштабної війни Україна була однією із найпопулярніших країн Східної Європи для стоматологічного туризму. Приваблювали людей висока якість надаваних послуг та співмірно невисокі на це ціни.

Не йдеться лише про столичні клініки, – каже Григорій Олійник, директор шепетівської клініки “Фенікс-Дент”, – у медичному туризмі людина обирає якість. Ми лікуємо пацієнтів з-за кордону і знаємо – Україні віддають перевагу, передусім, за професіоналізм медиків. Вартість послуг теж враховують і вона у нас, порівняно з іншими країнами, – нижча.

На цінову політику впливає рівень доходу населення країни, наприклад, у Британії, одній із найдорожчих країн, за вартістю стоматпослуг, запломбувати зуб коштує понад 200 доларів.

У США сума у чеку від дантиста коливатиметься від 400 до 31 000 доларів, в Іспанії ціни стартують від 549 доларів і сягають 12 300 доларів.

Дешевше лікуватися у Південній Кореї, де середня вартість стоматпослуг становить 3476 доларів, а в сусідній нам Польщі – 10 155 доларів.

Для сітізенів, тобто, громадян країни, будь-де, ціни можуть бути нижчі, – пояснює Григорій Олійник, – адже діють системи страхування, державна підтримка тощо. В Україні страхова медицина ще не настільки популярна, зокрема, стосовно стоматології. Тож, ми у “Фенікс-Дент”, аби популяризувати превентивну медицину, уклали договір із Шепетівським ЦПМСД. Так, за направленням сімейного лікаря чи педіатра, огляд буде безкоштовним.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.