Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Цукерберга викликають до українського суду: відповідатиме за коментарі проти чиновника

Цукерберга викликають до українського суду: відповідатиме за коментарі проти чиновника

Цукерберга викликають до українського суду: відповідатиме за коментарі проти чиновника

Судові баталії щодо захисту честі та гідності одного з місцевих чиновників понад два роки тривають на Житомирщині (сусідній із Шепетівським районом). Там голова Овруцької міськради судиться із одним із засновників місцевого осередку партії. Мера обурили коментарі щодо нього у фейсбуку.

Як йдеться у матеріалі на порталі Житомир.Info, судові процеси тривають із 25 липня 2019 року. Тоді міський голова Іван Коруд звернувся до суду щодо захисту своєї честі та гідності.

– 25.07.2019 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_3, яку у подальшому уточнив та просить інформацію, поширену відповідачем в соціальній мережі «Fасеbоок» (…), визнати недостовірною та такою, що принижує честь і гідність та порушує право на недоторканість ділової репутації ОСОБА_2, зобов`язавши Відповідача видалити дану інформацію (…) із соціальної мережі «Fасеbоок» та спростувати поширену інформацію шляхом розміщення у соціальній мережі «Fасеbоок» тексту, ухваленого у справі рішення та стягнути з відповідача на його користь в рахунок відшкодування моральної шкоди 1,00 (одну гривню) та понесені судові витрати у справі, – йдеться в ухвалі.

В одному з крайніх засідань, що відбулось у жовтні, Коростенський міськрайонний суд постановив викликати у якості співвідповідача Марка Цукерберга.

– У підготовчому судовому засіданні позивачем заявлено клопотання про залишення позовної вимоги про відшкодування моральної шкоди без розгляду, залучення до участі у справі, як відповідача, власника сайту Facebook, яким є Facebook Inc. (Фейсбук Інкорпорейтед) резидент Сполучених Штатів Америки, адреса: Willow Park, CA, 94025, US, — сказано в ухвалі.

Підготовче засідання запланували на 12 грудня. Наразі Цукерберг інформації про те, чи поїде до Житомирщини на суд не оприлюднював.

Популярні пости