Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Цифровізацію відходів впроваджують у сусідній з Хмельниччиною області

Цифровізацію відходів впроваджують у сусідній з Хмельниччиною області

Цифровізацію відходів впроваджують у сусідній з Хмельниччиною області

Вперше в Украні у навчальних закладах Чортківської громади, що на Тернопільщині, впровадили цифровізацію відходів. Про це повідомляють у Чортківській міській раді.

  • Чортківські ліцеї №1 ім. М. Шашкевича, №5, №7, гімназії №2, №3 ім. Р. Ільяшенка, №6, Горішньовигнанська та Росохацька гімназії, Білівський опорний заклад, Бичківська та Скородинські філії взяли участь у пілотному проєкті з цифровізації роздільного збору сміття від стартапу Greenbin.app. Таким чином, Чортківська громада стала першою громадою в Україні, яка впроваджує цифровізовану систему роздільного збору у навчальних закладах.

Щоб взяти участь у проєкті, потрібно зареєструватися у застосунку Greenbin.app на смартфоні, принести чисті та сухі пластикові пляшки та перед тим, як покласти їх до урни, відсканувати QR-код на пляшці (його видають у школі).

  • Попередньо кожен заклад був зареєстрований на веб-сайті Greenbin.app та самостійно додав свої визначені «цілі-потреби» закладу (принтер, ламінатор, маршрутизатор, футбольні м’ячі, компас, карти світу, барометр, набори для бадмінтону та інше за бажанням). Щоб отримати щось із переліку, необхідно зібрати певну кількість балів. Кожна дитина отримує бали залежно від того, скільки пляшок вона принесла до урни.

Після цього КП «Чортківський ККП» вилучає якісно та правильно підготовлену сировину, а для навчального закладу активуються бали.

  • Таким чином, у ліцеї №5 лише за перші 3 тижні було зібрано 1100 пляшок (а це 45 кг пластику) і досягнуто своєї першої цілі – отримано ламінатор! Зауважимо, що мобільний застосунок продовжує вдосконалюватись та розширювати свої можливості (планується ввести розділ для потреб на ЗСУ, обмін балів на знижки на сервіси та товари локальних компаній та інше).

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.