Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Берездівській громаді відремонтували 53-річний міст

У Берездівській громаді відремонтували 53-річний міст

У Берездівській громаді відремонтували 53-річний міст

Переправу у селі Кутки, що на Берездівщині, звели у 70-х роках минулого століття. За період експуатації він потребував ремонту.

Джерело: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області

В результаті тривалої експлуатації, значна кількість аналогічних переправ на автошляхах державного значення країни перебувають в обмежено придатному та непридатному експлуатаційному стані. Дорожнє покриття на вказаній ділянці було відремонтоване в рамках поточного середнього ремонту у 2020-2021 роках та перебуває у належному експлуатаційному стані.

У Хмельницькій області на період воєнного стану призупинилм реалізацію проєктів з капітального відновлення дорожньої інфраструктури.

При цьому, вкрай важливим є безперебійне функціонування основних логістичних маршрутів, якими відбувається постачання товарів гуманітарного призначення та маршрутів, які працюють для забезпечення потреб війська. Тому всі дорожньо-відновлювальні роботи проводяться в межах експлуатаційного утримання задля безпеки дорожнього руху в межах наявного фінансування.

Ремонт цього мосту тривав місяць. За цей час підрядник завершив ремонтно-відновлювальні роботи – відновив бетонні конструкції 6,7-метрової мостової переправи, а саме:

  • здійснено укріплення опор і фундаменту відкрилків штучної споруди залізобетоном;
  • укріплення вхідного та вихідного русла водойми бетоном;
  • оштукатурювання відкрилків і частини берегових опор;
  • нанесення захисту на неомонолічені конструкції.

Демонтували й пошкоджений бетонний та змонували металевий колесовідбійник проїзної частини мосту, а також перевлаштовали бетонні конструкції тротуарного блоку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.