Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У боях за Україну загинув 23-річний Воїн з Ізяславщини

У боях за Україну загинув 23-річний Воїн з Ізяславщини

У боях за Україну загинув 23-річний Воїн з Ізяславщини

Про смерть земляка, 23-річного Максима Сидорчука, повідомили в Ізяславській громаді.

Воїн загинув внаслідок вогнепального поранення у зоні проведення бойових дій. Сьогодні, 24 січня, військового зустрінуть вдома – на рідній Ізяславщині.

Орієнтовно о 21:30 Ізяславщина буде зустрічати тіло загиблого Воїна. Маршрут пролягатиме від Ізяславського перехрестя до рідного дому в село Припутні Білівського старостинського округу. Просимо гідно зустріти нашого Героя, сформувавши «живий коридор» з українською символікою, маршрутом траурного кортежу. Ми зобов’язані віддати належну і, на жаль, останню шану земляку… – зазначають у громаді.

Громадське прощання та чин поховання Героя відбудеться завтра, 25 січня, о 12.30 в с.Припутні.

Заупокійна служба за Воїном відбудеться у місцевому храмі. Важко сприймати смерть наших Захисників… Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих Максима. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Світла пам’ять про мужнього Героя назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та всіх тих, хто знав, поважав та любив Максима. Щиро поділяємо невимовний біль непоправної втрати. Вічна слава і пам’ять нашому Захиснику незалежності і цілісності України! – додали у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.