Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У ДП «Шепетівський лісгосп» підвели підсумки роботи за 2021 рік

У ДП «Шепетівський лісгосп» підвели підсумки роботи за 2021 рік

У ДП «Шепетівський лісгосп» підвели підсумки роботи за 2021 рік

Підводячи основні підсумки виробничої діяльності ДП «Шепетівський лісгосп» за 2021 рік, лісівники кажуть, що цей період був досить успішним для підприємства. Детальніше про це дізнавалися журналісти порталу “Хмельниччина північ” у директора лісгоспу Володимира Михайловича Сасюка.

Нам є чим пишатися та є про що розповідати, адже лише минулого року до державного бюджету сплачено 39 мільйонів 602 тисячі гривень податків. Крім того, до місцевого перерахували 18 мільйонів 352 тисячі гривень. Сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі 15 мільйонів 45 тисяч гривень, – зазначає Володимир Сасюк.

Освоєно капітальних інвестицій у сумі 9 мільйонів 587 тисяч гривень. Придбано трактор «Білорусь», подрібнювач «Канзас», відвали для трактора, встановлені відеокамери для спостереження, є автомобілі для охорони.

Минулого року за лісовими культурами загалом здійснено догляд на площі 850 гектарів, вирощено стандартного посадкового матеріалу у кількості 806 тисяч штук, заготовлено 4787 кілограмів насіння, зокрема, 46 кілограмів  із сосни та ялини, – розповідає Володимир Михайлович.

У лісгоспі працюють 185 осіб. Фонд зарплати торік становив 66 мільйонів 793,5 тисячі гривень. Значно зросла й середньомісячна зарплата, яка нині становить 30 087 гривень на одного працівника.

Також підприємство дбає про соціальний захист своїх працівників. Впродовж попереднього року виплачено 2 мільйони 903 тисячі гривень на оздоровлення. Не забуває лісгосп і про пенсіонерів, які довгий час працювали на підприємстві і внесли свій вклад у розвиток підприємства, надавши їм допомогу на здешевлення опалення у сумі 153,1 тисячі гривень, – коментує очільник підприємства.

Велика увага приділяється охороні праці. На забезпечення спецодягом, проведення медоглядів, навчання з питань охорони праці освоєно 365 тисяч гривень.

Шепетівський лісгосп у 2021 році реалізував для населення 7 902 кубометрів дров, зокрема, для бюджетних організацій: Судилківської сільради — 127 кубометрів, Понінківської селищної ради — 698 кубометрів, КНП «Хмельницький центр екстреної медичної допомоги» – 123 кубометри, – додає Володимир Сасюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.