Вівторок, 21 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У ДП «Славутський лісгосп» здійснюють зимовий облік мисливських тварин

У ДП «Славутський лісгосп» здійснюють зимовий облік мисливських тварин

У ДП «Славутський лісгосп» здійснюють зимовий облік мисливських тварин

Визначення чисельності та видового складу звірів, як зазначають лісівники ДП “Славутський лісгосп”, найкраще здійснювати в зимовий період. З цією метою після закінчення сезону полювання на теренах лісових масивів підприємства провели облік чисельності звірів.

Для реалізації цієї задачі на території мисливських угідь ДП «Славутське лісове господарство» зібрались делегація, яку очолив Павло Золотий, перший заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ. Також до складу увійшли: Віктор Сапожнік, директор ДП “Славутський лісгосп”, працівники Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА Ганна Богданович та Ірина Кліпацька, Олександр Веремій, головний лісничий ДП «Славутський лісгосп», працівники лісової охорони підприємства.

Розпочали свій маршрут із Голицького лісництва, а продовжили його масивами Партизанського та Хоровицького лісництв. Застосовуючи фото- та відеофіксацію за допомогою дронів, метод шумового прогону окремих ділянок, вівся підрахунок звірів.

Окрім цього, в процесі учасники обліку розглянули місця підгодівлі дичини та здійснили облік слідів тварин на сніговому покриві поблизу годівниць.

Славутські лісівники підходять професійно та з високою відповідальністю до збереження популяції тварин у лісі, – зазначила директорка Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.