Четвер, 20 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській громаді представники влади та поліції обговорили безпеку в населених пунктах

У Ганнопільській громаді представники влади та поліції обговорили безпеку в населених пунктах

У Ганнопільській громаді представники влади та поліції обговорили безпеку в населених пунктах

Напередодні поліцейський офіцер Ганнопільської територіальної громади Тетерук Дмитро провів зустріч з працівниками органів місцевого самоврядування щодо актуальних питань та проблем громади. Зокрема, йшлося про: безпеку в населених пунктах, особливості відповідальності в період воєнного стану, стан та готовність укриттів у закладах освіти, соціальний супровід і підтримка вразливих верств населення та пошук шляхів для їх вирішення.

Метою зустрічі було поглиблення комунікації між владою та громадянським суспільством, побудова партнерських стосунків з інститутами громадянського суспільства. Адже сильне громадянське суспільство є абсолютно необхідною складовою для стабілізації ситуації в Україні, – зазначила голова Ганнопільської громади Маргарита Медведюк.

Крім того, Маргарита Іванівна відзначила, що під час війни українське громадянське суспільство взяло на себе нові функції та щодня робить величезний внесок до захисту й забезпечення цивільного населення. Тому тільки в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування можливе ефективне вирішення нагальних проблем громади та недопущення їх негативних наслідків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.