Середа, 23 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській громаді відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У Ганнопільській громаді відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

У Ганнопільській громаді відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Благодійний ярмарок, який організували у Ганнопільській громаді для того, щоб зібрати кошти на потреби ЗСУ, відбувся 3 липня. Ініціаторами заходу стали працівники культури, освіти, органів місцевого самоврядування, а також учні художньої школи.

Відвідувачі ярмарку мали можливість пригоститися кавою, різними смаколиками, прохолодними напоями, пловом та шашликом, солодкою ватою.

Також було представлено всіляке рукоділля, книги, картини. Скрізь – патріотичні логотипи, символи й написи.

Лунала українська музика та панувала атмосфера єдності. Тішить те, що нам вдалося об’єднати зусилля і спрямувати їх на таку чудову справу. Наші захисники та захисниці борються за Україну на фронті, а ми повинні не забувати про важливість боротьби та підтримки в тилу. Кожен з нас — це борець. Наша громада згуртована та готова йти назустріч до перемоги заради власного мирного, вільного й демократичного майбутнього, – коментують організатори.

Загалом, на ярмарку вдалося зібрати 71 243 грн. Ці кошти будуть спрямовані на підтримку земляків, бійців ЗСУ.

– Дякуємо всім небайдужим людям, які купували чи продавали, або передавали кошти, не маючи можливості завітати на ярмарок. В єдності наша сила! Разом до перемоги! – додають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.