Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Ганнопільській громаді вшанували Героїв на Алеї Слави та вручили родинам загиблих Воїнів нагрудні знаки

У Ганнопільській громаді вшанували Героїв на Алеї Слави та вручили родинам загиблих Воїнів нагрудні знаки

У Ганнопільській громаді вшанували Героїв на Алеї Слави та вручили родинам загиблих Воїнів нагрудні знаки

Війна стала одним із найбільших випробувань для українців. Під час цих подій, які розпочалися ще у 2014 році, загинули тисячі військових та мирних жителів, серед яких і 15 воїнів із Ганнопільської громади.

  • Вчора, 28.04.2024 року, відбулося вшанування Героїв на Алеї Слави – Захисників України з числа мешканців та уродженців краю, які віддали свої життя за Батьківщину в російсько-українській війні, – зазначила Маргарита Медведюк, очільниця громади.

Крім того, голова Ганнопільської громади додала, що історія кожного Героя – це історія про сміливість і самовідданість.

  • Імена полеглих Захисників навічно закарбовані в історію України. Зворушливою й урочистою була церемонія вручення родинам загиблих Воїнів нагрудних знаків Хмельницької обласної ради «За відданість державі та особистий внесок у наближення перемоги». Ці нагороди – вдячність і вшанування героїчного чину Захисників. Проникливі пісні, які лунали на урочистостях, заповнювали емоціями повітря, ставали вираженням тих почуттів, які наповнювали серця присутніх, – додала Маргарита Іванівна.
  • Ця Алея – символ жертви, яку принесли наші Воїни і про яку жоден із нас не має права забувати. Ця алея є проявом громадської відповідальності до тих людей, які свідомо пожертвували своїм життям заради нашої держави, заради нашого майбутнього. Ми віддаємо глибоку шану батькам та матерям за те, що виростили і виховали дітей, які без миті роздумів та вагань вступили в нерівний бій з ворогом за життя та мир, за спокій і щастя на Богом даній нам землі. Відтепер кожен, хто буде проходити чи проїжджати повз, матиме змогу подивитися в очі Героям, віддати їм шану. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим Захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них. Ми ніколи не забудемо їх, наших Воїнів світла, і молимося, аби на цій алеї не збільшувалась кількість меморіальних стел, – зауважили у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.