Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Горицькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

У Горицькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

У Горицькому ліцеї відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя

Урочисте відкриття меморіальної дошки на честь Василя Васильовича Войтюка відбулося 19 липня. Воїн загинув 19 січня 2023 року в н. п. Роздолівка Донецької області, біля м. Бахмут, захищаючи Україну.

Василь Войтюк був випускником цього навчального закладу. На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки Герою були сільський голова Віктор Васьківський, отець Андрій, рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, жителі навколишніх сіл.

Право відкрити меморіальну дошку було надано мамі героя Лідії Войтюк та сільському голові Віктору Васьківському.

Наразі найголовніше наше завдання – зберегти пам’ять про подвиги наших земляків та допомогти кожному, хто повертається з цієї жорстокої війни, сім’ям Захисників, їх рідним, – сказав сільський голова.

Отець Андрій освятив меморіальну дошку. Пам’ять загиблого земляка вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, запалили свічі пам’яті.

Багато скорботних і теплих слів прозвучало на адресу Героя, який віднині щодня посмішкою зустрічатиме всіх біля входу у школу. Нехай добрий, світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті тих, хто знав, любив і шанував його. Слава Україні! Героям Слава! – зазначають у громаді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.