Понеділок, 26 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У громадах Шепетівського району стартує дистанційне навчання: діти-переселенці мають змогу долучитись

У громадах Шепетівського району стартує дистанційне навчання: діти-переселенці мають змогу долучитись

У громадах Шепетівського району стартує дистанційне навчання: діти-переселенці мають змогу долучитись

З наступного понеділка, 14 березня, у школах (1-11 класи) та позашкільних навчальних закладах Шепетівської громади відновлять дистанційне навчання. Робота дитсадків наразі не поновлюється. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.

Також до навчального процесу мають змогу долучитись діти-переселенці.

– Батьки школярів, які прибули й наразі проживають у Шепетівській громаді, можуть звертатися у загальноосвітні навчальні заклади для реєстрації учнів. У ході навчання основний акцент буде на завданнях, які мають бути виконані під час уроку.

Також до освітнього процесу можуть долучитись діти-переселенці і в Славутській громаді. Для того, аби це зробити, слід зарєструватись за посиланням.

Для довідок: адреса управління освіти – вул. Соборності, 32, в, м. Славута.
Контактна особа – Людмила Степанівна, тел.: 0969842851.

У регіоні відновлюють навчання відповідно до наказу начальника ОВА Сергія Гамалія “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти Хмельницької області” №30/2022-н від 09.03.2022 року. Відповідно до цього наказу, прийняли рішення з 14 березня відновити в області навчальний процес за дистанційною або змішаною формами навчання із залученням дітей тимчасово внутрішньо переміщених осіб та дітей, що тимчасово перебувають за межами країни.

– Учні з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб можуть відвідувати (за заявою одного з батьків або офіційних представників) заклади загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування. Освітнім закладам запропоновано у будь-якому варіанті активно використовувати наявні електронні ресурси, насамперед Всеукраїнську школу онлайн, регіональні платформи (наприклад, освітню платформу центру освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка»), ресурси закладів освіти, у тому числі, приватних, про які раніше інформувало Міністерство освіти і науки України. З 14 березня 2022 Інститутом модернізації змісту освіти буде створено єдиний Всеукраїнський розклад, що надасть можливість проводити уроки у разі відсутності фахівців, – розповідають у Шепетівській РДА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.