Четвер, 8 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Грицівській громаді анонсували здорожчання води

У Грицівській громаді анонсували здорожчання води

У Грицівській громаді анонсували здорожчання води

Подорожчання водопостачання та водовідведення анонсували ще в одній громаді Шепетівського району. Про зміну тарифу оголосило КП «Аква» Грицівської селищної ради.

У Грицівській ТГ діють тарифи на водопостачання та водовідведення, які прийняли на сесії 9 грудня 2019 року. Наразі, за аналізом комунальників, такі не відшкодовують витрат на виробництво.

З незалежних від підприємства причин значно зросли виробничі витрати та собівартість послуг, що обумовлено підвищенням цін на електроенергію, покупні комплектуючі, паливно- мастильні та інші матеріали, збільшення розміру заробітної плати та вартості всіх договірних робіт та послуг: вартість 1 кВт/ год електроенергії збільшилось на 90 відсотків; паливно-мастильні матеріали – на 10 відсотків; розмір мінімальної заробітної плати зріс на 64 відсотки, – говорять у підприємстві.

Відтак, пропоновані тарифи виглядатимуть наступним чином:

Підвищення тарифу на водопостачання для категорій населення на 2022 рік

Підвищення тарифу на водопостачання для категорій населення на 2022 рік

Детальніше зі структурою тарифу та його обґрунтуванням можна ознайомитись за посиланням. Свої зауваження та пропозиції жителі громади можуть внести до 25 лютого за адресою: вул. Центральна, 3, смт Гриців (Грицівське КП “Аква”).

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.