Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У якому разі Польща може “закрити небо” над західними регіонами України

У якому разі Польща може “закрити небо” над західними регіонами України

У якому разі Польща може “закрити небо” над західними регіонами України

Колишній голова Бюро національної безпеки бригадний генерал Станіслав Козій вважає, що росія програла війну на рівнях політики та стратегії. Проте “чорний сценарій” усе ще можливий для України, Польщі, країн Балтії та всього Заходу. Про це він сказав в інтерв’ю місцевому виданню Онет.

Козій наголошує на важливості перемоги України у битві за Донбас.

Потенційний напад путінських військ на країни Балтії чи Польщу – це не політична вигадка. Це дуже ймовірна ситуація, яка може виникнути, але лише за сценарієм повної перемоги Росії в Україні.  пояснює Козій.

Козій наголошує на важливості підтримати Україну:

“І я говорю не лише про нинішню форму підтримки, а й про можливість більш оперативного залучення.

Генерал вважає, ситуація може загостритись, якщо у війну вступить Білорусь:

Білорусі “нема чого сказати з цього приводу” і якщо Росія визнає необхідним такий наступ військ режиму Лукашенка, такий наступ буде організовано. За словами військових, наразі потенційна атака з Білорусі є “інструментом тиску і шантажу з боку Путіна”. З військової точки зору, можливість білоруської агресії полягає в тому, щоб зв’язати якомога більше українських військ, які не можуть брати участь у боях на південному чи східному фронті.

Також, додає генерал, НАТО має прикрити військову техніку, яку надає Захід, адже росіяни намагаються знищити ці запаси.

– Це неприпустимо. Російські ракети великої дальності, запущені з Чорного моря або за допомогою стратегічної авіації, які летять до кордонів НАТО, мають бути збиті на відповідній відстані від цього кордону, вважає генерал Козій. – Однак, такий крок може призвести до ескалації всього конфлікту. Йдеться про ракети подвійного призначення, тому що вони також здатні нести ядерні боєголовки. Коли це враховано, у нас є повні аргументи для того, щоб застрахуватися на превентивній основі і оголосити Росії, що якщо вона не припинить атакувати наш кордон ракетами великої дальності, то з дня на день ми введемо протиракетний захист над Західною Україною.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.