Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькій обласній лікарні придбали дороговартісне обладнання для урологічного відділення

У Хмельницькій обласній лікарні придбали дороговартісне обладнання для урологічного відділення

У Хмельницькій обласній лікарні придбали дороговартісне обладнання для урологічного відділення

У Хмельницькій обласній лікарні нещодавно завершили роботи з оновлення урологічного відділення. Його відремонтували й там встановили нове обладнання. Для покращення надання урологічної допомоги медзаклад отримав з обласного бюджету 44 100 000 гривень.

  • Лікарня закупила важливе та дороговартісне обладнання на 19 400 000 гривень. У комплект входить ударно-хвильовий модуль, пересувний рентген С-дуга, рентгенпрозорий операційний стіл та апарат УЗД – необхідні для лікування хвороб, пов’язаних із утворенням каменів в організмі, – зазначили в обласній раді.

Закуплено медичне обладнання за кошти обласного бюджету на 24 700 000 гривень: хірургічний лазер для літотрипсії, утерореноскоп, комплект обладнання для ендоурологічних операцій, рентгенпрозорий стіл, пересувний рентгенапарат типу С-дуга, набір ендоскопічний преміум класу для лапараскопічної урології. Крім того, за власні кошти лікарні (понад 800 000 гривень) відремонтували обидва приміщення.

Відділення оглянули голова обласної ради Віолета Лабазюк та перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

  • Це не просто оновлення урологічного відділення — це крок до поліпшення життя та здоров’я кожного пацієнта. Адже 400 людей щорічно тут лікуються від кам’яної хвороби, 1300 отримують ендоскопічні втручання. І найважливіше, що зараз трансплантація органів стала доступною нашим співгромадянам, які лікуються в обласній лікарні, – прокоментували посадовці. 

Популярні пости