Четвер, 26 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькій обласній лікарні вперше здійснили родинну трансплантацію нирки

У Хмельницькій обласній лікарні вперше здійснили родинну трансплантацію нирки

У Хмельницькій обласній лікарні вперше здійснили родинну трансплантацію нирки

Такі новини в теперішній час – на вагу золота: написав у своєму телеграм-каналі голова ОВА Сергій Гамалій.

Вперше пересадку такого формату здійснили у Хмельницькій обласній лікарні вчора, 29 листопада. Трансплантацію здійснили для 39-річного чоловіка, який перебував на гемодіалізі. Донором для нього став батько.

Завдяки підтримці та безпосередній участі фахівців Першого територіального медичного об’єднання Львова (директор – О. Самчук) під керівництвом завідувача центру трансплантації М. Овечка та участі таких лікарів, як О. Голуб, В. Дятел, Р. Гайдук з одного боку та активному сприянню директора «ХОЛ» ХОР Я. Цуглевича та заступника директора з хірургічної роботи В. Монастирського виконання цієї складної операції стало можливим.

Організацією та проведенням пересадки нирки займалися завідувач відділенням урології КНП «ХОЛ» ХОР О. Підмурняк, завідувач ВАІТ К. Карнаух, трансплант-координатор Л. Суходоля, операційні сестри Н. Никитина, І. Данілкова, лікарі-анестезіологи ВАІТ, лікарі-урологи та медичні сестри урологічного відділення.

Наразі пацієнт почувається добре, а тому зичимо йому якнайшвидшого видужання! А всім медикам, дотичним до виконання цієї складної операції, моя щира подяка та шанування! Такі новини в теперішній час – на вагу золота.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.