Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькій області запрацював ще один Ветеранський хаб

У Хмельницькій області запрацював ще один Ветеранський хаб

У Хмельницькій області запрацював ще один Ветеранський хаб

Другий в регіоні Ветеранський хаб розпочав свою роботу 28 грудня у Кам’янці-Подільському. Простір орієнтований на ветеранів, учасників бойових дій, а також членів їх сімей у Кам’янець-Подільському районі.

  • Надзвичайно приємно, що відкриття хабу відбувається саме у Різдвяний, новорічний період, адже завдяки нашим Героям, українці можуть продовжувати зустрічати свята у своїх домівках. Тому наше головне завдання – зробити все можливе для тих, хто повертається додому з фронту, аби вони отримали всю необхідну підтримку для вирішення усіх своїх питань та мали можливість соціалізуватися, – наголосив Сергій Тюрін.

З його слів, черговий Ветеранський хаб запрацює і в Шепетівському районі. Подібні відділи підтримки ветеранів війни та їх сімей створять і в кожній громаді області.

  • Варто зауважити, що відділ підтримки ветеранів війни та їх сімей при Кам’янець-Подільській районній військовій адміністрації буде відігравати важливу роль у наданні підтримки та допомоги нашим Захисникам. Ветеранський хаб є місцем, куди вони зможуть звернутися по допомогу, пораду та підтримку у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які зрозуміють їхні переживання та потреби, – інформують в ОВА.

Популярні пости