Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькому відбувся передпрем’єрний показ фільму “Форма вогню”

У Хмельницькому відбувся передпрем’єрний показ фільму “Форма вогню”

У Хмельницькому відбувся передпрем’єрний показ фільму “Форма вогню”

У Хмельницькому показали фільм про надзвичайників Хмельниччини, які рятували людей у звільненому Херсоні.

  • Фільм не лише розповідає про героїзм рятувальників Хмельниччини, які ризикували життям, рятуючи людей у ​​звільненому Херсоні, але й змушує задуматися про цінність життя, трагедію війни та силу людського духу.

Стрічку створили за підтримки Хмельницької ОВА та небайдужих, “Форма Вогню” – озвучений українською та англійською мовами. Над фільмом працювали: генеральний продюсер Костянтин Дєтковський, режисер Василь Київський, оператор Володимир Кратінов, виконавчий продюсер Вікторія Кратінова.

  • Сьогодні презентовано першу серію про героїв без зброї – це герої, які стоять в одному ряду з силами безпеки й оборони, ЗСУ, іншими військовими формуваннями, які першими кидаються у полум’я та рятують життя. Мені надзвичайно сподобалась центральна фраза фільму, одного з головних героїв “Не ризикуючи власним життям – неможливо врятувати інші життя”, і це напевно, зміст професії наших рятувальників. Дякую від усієї Хмельниччини працівникам ГУ ДСНС України в області, які відважно борються із потужними викликами, які постають протягом цих двох років, які в дуже складних і ризикових ситуаціях рятують життя і здоров’я людей. Дякую всім, хто долучився до створення цієї кінострічки, – сказав Сергій Тюрін та вручив відзнаки від Хмельницької ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.