П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У комунальну власність Улашанівської громади повернули 5 незаконно приватизованих земельних ділянок

У комунальну власність Улашанівської громади повернули 5 незаконно приватизованих земельних ділянок

У комунальну власність Улашанівської громади повернули 5 незаконно приватизованих земельних ділянок

5 земельних ділянок загальною площею 10 га, призначеної для ведення особистого селянського господарства, повернули у власність громади.

Джерело: Улашанівська сільська рада

Як встановили у Шепетівській окружній прокуратурі, 5 осіб уже використали своє право на безоплатне отримання у власність землі для ведення особистого селянського господарства. Земельне питання вирішували у суді.

Рішеннями Славутського міськрайонного суду Хмельницької  області, винесеними у 2023 році, задоволено 5 позовів заявлених Шепетівською окружною прокуратурою про витребування з приватного володіння 5 земельних ділянок загальною площею 10 га з цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства у комунальну власність Улашанівської сільської ради Шепетівського району.  На даний час рішення судів виконано у повному обсязі. Відтак, земельні ділянки загальною площею 10 га повернуто у комунальну власність Улашанівської ОТГ. Окрім того, ще один позов вказаної категорії перебуває на розгляді у Славутському міськрайонному суді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.