Четвер, 24 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » У конкурсі на кращу художню інсталяцію для технологічного центру Байрактара переміг житель сусідньої Житомирщини

У конкурсі на кращу художню інсталяцію для технологічного центру Байрактара переміг житель сусідньої Житомирщини

У конкурсі на кращу художню інсталяцію для технологічного центру Байрактара переміг житель сусідньої Житомирщини

У Туреччині у технологічному центрі Охдеміра Байрактара відбувався конкурс на кращу художню інсталяцію. Переможців оголосили вчора, 23 липня.

Перше місце здобув українець Олександр Нікітенко. Про це у своєму твіттері повідомила компанія “Байрактар”.

За перемогу Олександр отримає грошову винагороду, а його інсталяція експонуватиметься у Стамбулі.

За свою ідею та красу її втілення Олександр отримав максимальні серед усіх учасників бали, 9,2 та 9 із 10. Як пояснює автор, його робота має глибокий сенс.

Розробка концепції інсталяції для компанії BAYKAR – це чудова можливість представити потенціал та філософію компанії у фізичній оболонці. Багата історія та принципи компанії стали основними складовими візуального вигляду будівлі. Компанія працює над технологічними системами для аерокосмічної промисловості. Продукція компанії відома в усьому світі і відіграє важливу роль у сучасній оборонній стратегії. Розробляючи інсталяцію, я наголошував на кількох принципах, які відображаються у візуальному представленні об’єкта. Перш за все, це мета компанії BAYKAR – розвивати аерокосмічну галузь Туреччини. З моменту заснування компанія розробила власні технології для покращення іміджу Туреччини та її оборони. Протягом багатьох років тернистий шлях компанії пройшов шлях від найменших літаків до найдосконаліших дронів, таких як AKINCI. Цей принцип відображено у формах конструкції, яка за своєю геометрією та матеріалами схожа на площини BAYKAR. Другий принцип — міжнародна орієнтація. Продукція компанії відома у всьому світі і характеризується високою ефективністю систем. Літаки здобули таку популярність завдяки величезній команді фахівців, які розробляють програмне забезпечення та літаки. Широке визнання у всьому світі отримали безпілотники Bayraktar, які використовуються в багатьох країнах світу і виконують ефективні оборонні функції. Для мене як українця Bayraktars відіграє стратегічно важливу роль. Я дуже пишаюся і вдячний BAYKAR за те, що моє життя і мою країну захищають турецькі бойові безпілотники. Саме слава Байрактарів як надійного небесного щита та грізного меча відображена у візуальному образі інсталяції. Третьою особливістю компанії BAYKAR є багатозадачність продуктів, які вона розробляє. Технологія продукту дозволяє використовувати його для сучасних проблем і завдань, які виникають у всьому світі. І птахи BAYKAR їх ефективно виконують, наприклад: пошукові завдання, аеророзвідка, гасіння пожеж, бойові завдання. Саме така політика щодо своєї продукції найкраще розвиває галузь і просуває сучасні технології. Весь цей контекст ліг в основу концепції, яку я хочу представити вашій увазі.

Головне фото: Суспільне:Житомир

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.