Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Корчику школярі та педагоги вчились домедичній допомозі

У Корчику школярі та педагоги вчились домедичній допомозі

У Корчику школярі та педагоги вчились домедичній допомозі

Як допомогти людині, поки їде швидка, алгоритм дій, аби врятувати і не зашкодити: у Корчицькому ліцеї місцевий сімейний лікар навчав домедичній допомозі.

Сергій Лопоцюк – сімейний лікар, що працює у Корчицькій громаді. Саме він днями навчав освітян та учнів азам домедичної допомоги.

Лікар простими, доступними методами доніс до учнів принципи надання допомоги у стані клінічної смерті, при переломах , вивихах , забиттях. Такі реанімаційні вміння важливі для кожної людини, адже від цього залежить чиєсь життя. Отримані базові знання можуть знадобитися в ситуації, коли потрібно врятувати життя потерпілому, – кажуть у ліцеї.

Подібні тренінги медики Шепетівського ЦПМСД, куди входить і Корчицька амбулаторія, проводять у школах та поштових відділеннях – місцях, де є великі скупчення людей.

Як підтримати стан людини, поки їде швидка, або навпаки, у яких випадках не можна зачіпати людину: ці знання допоможуть бути впевненими та ефективними у допомозі при критичних ситуаціях, – каже Андрій Нечипорук, директор Центру. – Наша ініціатива спрямована на те, аби люди були обізнані як допомогти і головне, як зробити це правильно. Бо надана не за правилами допомога може вартувати здоров’я чи навіть життя.

Медики вже проводили заняття для працівників Укрпошти, вчителів та учнів шкіл у громадах, де працюють. У подальшому – робота з більшою кількістю закладів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.