Понеділок, 24 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді обстежили об’єкти водопостачання

У Крупецькій громаді обстежили об’єкти водопостачання

У Крупецькій громаді обстежили об’єкти водопостачання

Об’єкти централізованого та нецентралізованого водопостачання, безпечності та якості води фахова комісія обстежила вчора, 19 квітня.

До складу комісії увійшли:

  • Шевченко Н. А., інспектор відділу з питань комунальної власності, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Крупецької територіальної громади;
  • Нікітчук Т. М., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та соціального захисту населення Крупецької територіальної громади;
  • Козир О. В., лікар із загальної гігієни відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Комісія обстежила комунальні криниці, де мешканці громади можуть брати воду. Криниці оснащені та пристосовані для того, аби видобуток води був безпечним:

  • проведені ремонти наземних частин колодязів, призначених для захисту шахти від забруднення та спостереження за водозабором;
  • на колодязях кришки щільні, пофарбовані, забезпечені відрами для загального користування, облаштовані підставки для відер та стежки із твердим покриттям до колодязя;
  • для захисту колодязів від забруднення поверхневими стоками облаштовані бетоновані майданчики.

На території громади також функціонує три артезіанські свердловини, де для підйому підземних вод із надр встановлені глибинні насоси.

Території І-го поясу санітарно-захисних зон артезіанських свердловин загороджені, впорядковані, санітарно-технічний стан задовільний. На всіх свердловинах встановлені крани для відбору проб води для лабораторного дослідження.

Проте роботи з проведення ремонту, чищення з наступною дезінфекцією та оформлення актів дезінфекції колодязів громадського користування не завершені. Виробничий лабораторний контроль питної води з колодязів на відповідність вимогам Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) проведений лише у частини колодязів.

Про всі факти порушень повідомлено відповідальних осіб і встановлені терміни щодо їх усунення.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.