Неділя, 26 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді вчителі поставлять благодійну виставу про колег з окупованих територій

У Крупецькій громаді вчителі поставлять благодійну виставу про колег з окупованих територій

У Крупецькій громаді вчителі поставлять благодійну виставу про колег з окупованих територій

“Учительську сагу” педагоги поставлять на сцені Крупецького ліцею. Ця п’єса про підтримку у всіх сенсах: так автори та виконавці хочуть підтримати колег на окупованих територіях, усіх, хто бореться за незалежність. Тож, під час вистави триватиме благодійний збір.

Як не відходити від принципів, навіть тоді, коли проявляти їх публічно неможливо…

5 травня в актовій залі Крупецького ліцею відбудеться прем’єра вистави “Учительська сага”. Її написала та зрежисувала вчителька зарубіжної літератури Славутської ЗОШ 1 Алла Шевченко. Ролі у виставі виконують педагоги ліцею.

Події п’єси розгортаються на окупованій території напередодні 1 вересня.

За сюжетом: Степан Хведоровський (роль виконує Олександр Стасюк), псевдодиректор одного із навчальних закладів, готує списки педагогів. Паралельно у родині молодої вчительки російської мови та літератури Марії (Олена Люстерник) розгортається власна драма – мати дівчини Василина (Галина Лук’янчук) вмовляє та просить її погодитися на співпрацю у закладі освіти. У Марії виникає ідея, як їй не відходити від власних принципів, навіть тоді, коли проявляти їх публічно неможливо.

Загалом, вистава – це підтримка не лише вчителів на окупованих територіях, а й усіх, хто бореться за свободу та право жити у вільній державі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.