Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Новини » Надзвичайні » » У лікарні №98 при Шепетівській виправній колонії провели перевірки через скарги засуджених

У лікарні №98 при Шепетівській виправній колонії провели перевірки через скарги засуджених

У лікарні №98 при Шепетівській виправній колонії провели перевірки через скарги засуджених

До Оксани Кізяєвої, уповноваженої ВРУ з прав людини у Хмельницькій області, надійшла скарга від в’язнів Шепетівської виправної колонії. Засуджені скаржились, що у притюремній лікарні №98 немає належних умов для лікування. Регіональний представник ініціювала проведення відповідної комплексної перевірки, за результатами якої більшість скарг підтвердилися.

Ув’язнені Шепетівської виправної колонії скаржились на те, що в лікарні вода з сильним запахом, стара постіль, освітлення майже немає, а вікна не відчиняються. Також засуджені повідомляли, що в палатах ведеться постійне відеоспостереження, навіть коли проводять перев’язки в інтимних місцях.

Під час перевірки були виявлені порушення вимог законодавства щодо належного матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення засуджених під час лікування в багатопрофільній лікарні. Умови дійсно є неналежними і порушують права людей.

В листі Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби зазначено, що необхідно провести дезінфекцію джерела водопостачання, промивку водонапірної башти, водопровідної системи, встановити (замінити) фільтр очищення води при вході у водопровідну систему закладу, провести заміну ламп розжарювання та захисних арматур.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.