Середа, 10 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Маріуполі рашисти застосували хімічну зброю, внаслідок якої постраждали бійці «Азова»

У Маріуполі рашисти застосували хімічну зброю, внаслідок якої постраждали бійці «Азова»

У Маріуполі рашисти застосували хімічну зброю, внаслідок якої постраждали бійці «Азова»

Вчора ввечері, 11 квітня, полк «Азов» повідомив, що росіяни використали проти українських військових і цивільних людей у Маріуполі отруйну речовину невідомого походження, яку скинули з безпілотника. Це призвело до дихальної недостатності. Зокрема за кілька годин до цього росіяни погрожували, що планують заблокувати українських бійців на території заводу «Азовсталь» у Маріуполі й застосувати проти них хімічну зброю.

Якщо говорити про практичну сторону удару хімічною зброєю по «Азовсталі», то вона невелика. Троє людей, бійців-азовців, мають чітко виражені ознаки отруєння бойовими отруйними хімічними речовинами, але без катастрофічних наслідків, – сказав Андрій Білецький, засновник полку «Азов».

Крім того,  Андрій Білецький зазначає, що хімічна атака по Маріуполю означає тільки одне: росіяни не можуть взяти Маріуполь та українських захисників. Їм нічого не залишається, як використовувати невибіркову заборонену зброю.

Нагадаємо, раніше США запевняли, що дадуть відповідь, якщо президент держави-терориста росії володимир путін застосує зброю масового знищення, зокрема, хімічну, але відповідь залежатиме від ситуації.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.