П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У мистецькому конкурсі від ХАЕС взяли участь понад десятки учасників

У мистецькому конкурсі від ХАЕС взяли участь понад десятки учасників

У мистецькому конкурсі від ХАЕС взяли участь понад десятки учасників

Понад 70 робіт із Нетішина та Шепетівського району представили учасники на регіональний конкурс дитячої творчості “Все буде Україна”. Його серед юних митців проводили на ХАЕС.

Роботи цьогорічних учасників конкурсу вирізнялися глибинним розкриттям тематики, пронизані патріотизмом, любов’ю до рідного краю та своєї держави. Переважна більшість робіт виконана учнями Нетішинської художньої школи.

Олександр Шевчук, Гран-прі

Гран-прі конкурсу здобула робота Олександра Шевчука з академічного ліцею міста атомників. Юний митець надав на конкурс дві роботи. У графічному жанрі Олександр поєднав історичні події минулого і сьогодення. Анімація – ще одна конкурсна робота учасника, у якій він ознайомив з атомною електростанцією.

Мар’яна Вихованець, 1 місце
Вікторія Підлубна, 1 місце
Софія Дзюбенко, 1 місце

Перше місце конкурсу розділили між собою вихованки Нетішинської художньої школи. Роботи Мар’яни Вихованець вирізняються власним стилем, глибиною та наповненням. Юна художниця вже декілька років поспіль посідає високі місця в конкурсі дитячої творчості. Цікаво спостерігати й за творчістю Вікторії Підлубної, роботи якої завжди оригінальні, де кожна деталь має свій зміст. Майстерне виконання та глибина творчого задуму Софії Дзюбенко також отримали високу оцінку журі.

Кіра Колокольчева, 2 місце
Аліна Муштук, 2 місце
Поліна Погуральська, 2 місце

Друге місце посіли Поліна Підгуральська, неодноразова призерка творчого конкурсу, майстриня витинанок Кіра Колокольчева та Аліна Муштук, робота якої виконана на високому професійному рівні.

Дар’я Герасимчук, 3 місце
Юліана Олійник, 3 місце

На третьому місці роботи Дар’ї Герасимчук та Юліани Олійник.

Також роботи відзначили у номінаціях: «За краще мистецьке рішення», «За краще графічне рішення», «За оригінальність», «За краще декоративне рішення».

Богдана Мельник, номінація “Краще мистецьке рішення”
Євгенія Мукосій, номінація “Краще графічне рішення”
Максим Рудюк, номінація “Оригінальність”
Єлізавета Кулішова, номінація “Краще декоративне рішення”

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.