Вівторок, 7 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині невідомі понищили комунальну інфраструктуру

У Нетішині невідомі понищили комунальну інфраструктуру

У Нетішині невідомі понищили комунальну інфраструктуру

Вкрали урни, трубу-стояк дорожнього знака та намагалися вкрасти лавки. Про такі злочини невідомих у їх громаді повідомляють у відділі з організаційних питань Нетішинської міської ради.

Перші дні нового року додали працівникам КП “Благоустрій” зайвого клопоту. На вул. Снігурі, що в садибній забудові міста, злодій нахабно зрізав та вкрав трубу-стояк дорожнього знака. Восени знак про обмеження швидкості руху було знято комунальниками, адже поряд з ним на зиму вони прибрали “лежачого поліцейського”. Весною мали намір знову все поновити. А вздовж широкого тротуару на вул. Набережна, поблизу ліцею N 2, комусь дуже “муляли” лавочки та урни для сміття, – повідомляють у відділі.

Лавку посеред проїжджої частини, під час патрулювання міста, ввечері 3 січня виявив офіцер громади Іван Штогрин. Вона була вирвана разом із бетонним кріпленням. Очевидно, кажуть у міськраді, лавку готували до транспотування у невідомому напрямку. Правоохоронець зателефонував місцевим комунальникам – “Благоустрою”.

Коли ті приїхали за лавкою, то побачили, як від злодіїв-варварів постраждала ще одна – силоміць вирвана із землі лежала на широкому тротуарі.

Виявили, що невідомі вирвали та викрали 2 бетонні урни. Зламані лавки, каже керівник КП ” Благоустрій” Віктор Кондрацький, вони завезли на базу підприємства для ремонту.

За сприятливих погодніх умов, вони повернуться на своє місце за декілька днів.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.