П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішині відбулися змагання ХАЕС з скелелазіння

У Нетішині відбулися змагання ХАЕС з скелелазіння

У Нетішині відбулися змагання ХАЕС з скелелазіння

Цими вихідними у Нетішині відбувся турнір з скелелазіння, який проходив у рамках змагань за кубок ХАЕС. Перемогу здобув спортивний клуб «Пульсар».

Змагатися до Нетішина прибули команди з Кам’янця-Подільського, Сум, Житомира та Київської області. Серед учасників було 2 місцеві команди СК «Пульсар» та СК «Вершина».

Протягом двох днів змагалися 80 спортсменів віком від 6 до 15 років. Вони розіграли нагороди у своїх вікових категоріях на швидкість, складність, а також з болдерингу.

Нетішинські команди у загальному заліку вибороли чимало призових місць. Найкращі результати продемонстрували Марія Тонка (СК «Пульсар»), Каріна Маслій (СК «Пульсар»), Анастасія Волянська (СК «Вершина»), Олександра Лєбєдєва (СК «Вершина»), Володимир Соболєв (СК «Вершина»), Вікторія Мучак (СК «Вершина»), Вікторія Гладенюк (СК «Вершина»), Олександр Чернявський (СК «Вершина»).

Результати останніх фіналів стали вирішальними для визначення загальнокомандних місць. Отож, Кубок Хмельницької АЕС з рук генерального директора Андрія Козюри отримали організатори змагань – СК «Пульсар», на другій сходинці – вихованці СК «Вершина» (тренер О. Веремійчук), третіми стали представники Кам’янець-Подільського.

Зауважимо, що це перший турнір, який проводиться в рамках спеціальної іміджевої програми ХАЕС. Далі планується ще дві спортивні події у цій програмі. А в березні відбудеться турнір з кікбоксингу. В травні ХАЕС прийматиме масштабний фестиваль з скелелазіння «Атом для миру та розвитку».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.