Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській ТГ ввели карантинні обмеження

У Нетішинській ТГ ввели карантинні обмеження

У Нетішинській ТГ ввели карантинні обмеження

Від сьогодні у Нетішинській громаді ввели карантинні обмеження через зростання захворюваності на ГРВІ. Діятимуть обмеження у сфері культури та освіти.

Джерело: Відділ з організаційних питань Нетішинської міської ради

Розпорядженням міського голови Олександра Супрунюка від 23 до 26 січня (включно) переведено на дистанційну форму навчання учнів 2-11 класів закладів загальної середньої освіти (академічний ліцей, гімназії «Ерудит», «Енергія», «Гармонія», «Патріот») та вихованців закладів позашкільної освіти (Будинок дитячої творчості, клуб «Юний технік», «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»), МШ «Нетішинська школа мистецтв».

Також обмежать проведення культурно-масових заходів, групових занять у комунальних закладах територіальної громади: Палаці культури, міському Будинку культури, Старокривинському Будинку культури та МШ «Нетішинська школа мистецтв»; відвідування бібліотек КЗ «Публічна бібліотека Нетішинської МТГ» та міського краєзнавчого музею.

Передувало цьому розпорядженню міського голови засідання спеціальної робочої групи, яке відбулося 22 січня. За повідомленням Наталії Кравчук, завідувачки Нетішинським відділенням ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ», минулого тижня (від 15 до 19 січня) зареєстровано 763 випадки ГРВІ (402 випадки – у дітей до 17 років, 361 випадок – у дорослих). У порівнянні з попереднім тижнем, захворюваність зросла на 47%. Найбільш інтенсивно епідемічний процес протікає серед організованого дитинства у віковій групі 5-14 років (272 випадки – 67,7% від усіх захворілих дітей) та дорослого населення вікової категорії 30-64 роки (299 випадків).

Від 15 по 19 січня госпіталізували 20 осіб (13 дітей та 7 дорослих). Летальних випадків не зареєстровано.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.