Субота, 21 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Нетішинській ТГ закликають релігійні громади вийти з московського патріархату

У Нетішинській ТГ закликають релігійні громади вийти з московського патріархату

У Нетішинській ТГ закликають релігійні громади вийти з московського патріархату

Позачергова 22 сесія Нетішинської МТГ відбулась сьогодні, 17 березня, у режимі онлайн. Про це йдеться у повідомленні пресслужби міськради.

Депутати розглянули 2 питання порядку денного. Зокрема обранці громади підтримали звернення до священнослужителів та парафіян Українських православних церков Московського патріархату, розташованих на території Нетішинської МТГ.

– Враховуючи потурання російській владі, з метою консолідації українського народу, пропонуємо священнослужителям Українських православних церков Московського патріархату, розміщених на території Нетішинської територіальної громади, вжити всіх необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з Московського патріархату. Парафіян зазначених церков закликаємо не підтримувати Московський патріархат. Хочеться вірити, що між вами є свідомі люди, які здатні думати розумом. Знайдіть в собі мужність сказати «НІ», як це зробили багато вірних священиків у 2018-2019 роках, і ми в єдності переможемо ворога, – йдеться у проєкті рішення.

Також за темою: Релігійна громада на Ізяславщині перейшла з МПЦ до українського патріархату

Окрім цього, депутати прийняли рішення звернутись до командування Сил територіальної оборони Збройних Сил України з приводу включення добровольчого формування Нетішинської МТГ до загальної кількості добровольчих формувань територіальних громад. Кандидатом на посаду керівника добровольчого формування Нетішинської МТГ погодили Василя Войцеховського.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.