П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плесні відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику Валерію Олійнику

У Плесні відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику Валерію Олійнику

У Плесні відкрили меморіальну дошку полеглому Захиснику Валерію Олійнику

Сьогодні, 14 червня, у селі Плесна Шепетівської міської територіальної громади відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки Олійнику Валерію Валерійовичу – воїну, який поліг під час російсько-української війни.

Дошку встановили на фасаді Плесенської гімназії – рідної школи Захисника.

Ми маємо берегти в наших серцях пам’ять про таких Захисників, як Валерій, тоді Україна буде жити й здобуде перемогу в цій несправедливій кровопролитній війні, – зазначила заступниця міського голови Галина Безкоровайна.

Право відкрити дошку пам’яті Герою надали його племінниці – випускниці школи Вікторії Олійник та брату Валерія – Олексію.

Валерій Олійник народився 27 вересня 1992 р. в селі Жилинці. Крім нього, в сім’ї виховувалися ще четверо синів. Середню освіту хлопець здобував у Плесенській загальноосвітній школі. Після закінчення школи юнак вступив до Севастопольського вищого професійного училища №1.

У 2011 році був призваний до Збройних Сил України у військову частину в Ялті. Після закінчення служби працював в поліції в Києві. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Валерій Олійник, не вагаючись, став на захист Батьківщини. 9 квітня 2022 р. був мобілізований гранатометником відділення, – зазначають у міській раді.

13 серпня 2022 р. в населеному пункті Піски Донецької області під час артилерійського обстрілу отримав поранення, несумісні з життям. 22 серпня 2022 року Шепетівка провела Героя в останню земну дорогу.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.