П’ятниця, 24 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання: які питання розглядали

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання: які питання розглядали

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання: які питання розглядали

Напередодні у Плужненській громаді відбулося пленарне засідання тридцятої сесії сільської ради восьмого скликання. Його провів сільський голова Віталій Мартинюк та секретарка виконавчого комітету Людмила Семенишина. 

Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного. Зокрема в ході засідання депутатами були розглянуті понад шістнадцять питань, – розповідають у Плужненській сільській раді.

На засіданні голова сільської ради Віталій Мартинюк прозвітував про виконану роботу за 2022 рік. Також внесли зміни до рішення сесії від 23.12.2022 року №1 «Про бюджет Плужненської сільської ради на 2023 рік». 

Внесли зміни до рішення сесії від 01.12.2020 року № 13 “Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу”. Доповідала секретар сільської ради Людмила Семенишина, – додають у сільраді.

Про звіт про роботу Віддлу “Служби у справах дітей Плужненської сільської ради” доповідала начальниця відділу Тетяна Єпіфанова. Також було розглянуто інші важливі питання громади.

По всіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення, – наголошують у сільській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.