Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання

У Плужненській громаді відбулося пленарне засідання тридцять дев’ятої сесії сільської ради восьмого скликання. Його провів сільський голова Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. 

  • У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступниця сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур, Михайло Левчук та Людмила Шулдик, працівники КП “Лісомисливське господарство” – директор Рожков Олег Володимирович та бухгалтерка Веремейчук Наталія Миколаївна, депутат районної ради Хом’як Владислав Миколайович, головна бухгалтерка Плужненської сільської ради Ткачук Тетяна Вікторівна.  Сесійному зібранню передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного, – розповідають у Плужненській сільській раді.

У ході засідання депутатами були розглянуті питання. Зокрема розглянули питання про внесення змін до бюджету Плужненської сільської ради на 2024 рік та затвердили Програми соціального захисту та надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам на території Плужненської сільської ради на 2024 рік. Про що безпосередньо доповідав голова сільської ради Віталій Мартинюк.

  • Народні обранці розглянути також питання про затвердження актів передачі матеріальних цінностей для КЗ «Молодіжний центр «Великорадогощанська січ» та про затвердження акту про інвентаризацію основних засобів, що пропонуються до списання, – зазначила  начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяна Назаркова.

Затвердили питання щодо тарифів на послуги з централізованого водопостачання, які надає КП «Лісомисливське господарство» Плужненської сільської ради. Доповідала бухгалтерка КП “Лісомисливське господарство” Наталія Веремейчук про надання грошової допомоги громадянам.

  • Крім того, розглянули питання щодо внесення змін до структури апарату та виконавчих  органів Плужненської сільської ради та про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Білозем Плюс», – розповідала секретарка ради Людмила Семенишина.

Як зазначається, значну увагу приділили звіту сільського голови Плужненської сільської ради за 2023 рік та питанню щодо внесення змін до Програми соціального захисту населення «Турбота» на період 2024-2026 рр.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.